Të fundit

Rajonale Më shumë Rajonale

Lajme Më shumë Lajme

Kronikë Më shumë Kronikë

Top Lajm Më shumë Top Lajm

Rajonale
Komuna e Kllokotit me 26 të punësuar me kontratë mbi vepër

Komuna e Kllokotit e cila udhëhiqet nga kryetari, Bozhidar Dejanoviq, ka vazhduar edhe në vitin që lamë...

Sport/Kulturë Më shumë Sport/Kulturë

Të Ndryshme Më shumë Të Ndryshme

Rajonale

QKMF e Vitisë pajisjet me 47 kompjuter për digjitalizim të shërbimeve, një karrige stomatologjike dhe 4 printer

Plus Info18/06/2019
Kronika e Zezë

Kërcënojnë me armë, arrestohen dy persona

Plus Info18/06/2019
Kronika e Zezë

Ushtron dhunë fizike ndaj femrave, arrestohet një person në Gjilan

Plus Info18/06/2019
Lajme

Deputetët kërkojnë rritje të pagave për infermierët

Plus Info18/06/2019
Lajme

Shoqëria civile kërkon nga Ferizaj të hartoj politika për zbatimin e ligjit të punes jo të vendos bariera ndaj bizneseve

Plus Info18/06/2019
Kronika e Zezë

U zhduk para 11 vitesh, familja nga Kamenica kërkon ndihmë për gjetjen e djalit

Plus Info18/06/2019
Lajme

Haradinaj: Luftëtarëve ua kemi borxh ndërtimin e shtetit

Plus Info18/06/2019
Kronika e Zezë

34 vjet burgim për axhën e nipin nga Rahoveci

Plus Info18/06/2019
Sport/Kulturë

Nesër fillon shitja e biletave për ndeshjen Angli-Kosovë

Plus Info18/06/2019
Kronika e Zezë

Vrau dy persona në Zvicër, kjo e pret kosovarin pas përfundimit të burgut

Plus Info18/06/2019
Lajme

Miliona euro të humbura nga mosrespektimi i orarit të punës në sektorin publik

Plus Info18/06/2019
Sport/Kulturë

Mediat gjermane: Rashica hero i Kosovës

Plus Info18/06/2019
Sport/Kulturë

Liverpooli ende e do Dembelen, Barcelona ia tregon çmimin

Plus Info18/06/2019
Lajme

Ky është shteti që dërgon më së shumti para në Kosovë

Plus Info18/06/2019
Lajme

Podujevë: 50 vetë leshojnë Kosovën me viza pune për Kroaci

Plus Info18/06/2019
Rajonale

Prokuroria e Gjilanit kërkon arrest shtëpiak ndaj dy personave që sulmuan kryetarin e Kamenicës

Plus Info18/06/2019
Rajonale

Komuna e Kllokotit me 26 të punësuar me kontratë mbi vepër

Plus Info18/06/2019
Lajme

Haziri: LDK-ja s’pranon inicim të rrëzimit të Qeverisë me votat e Listës Serbe

Plus Info18/06/2019
Ky portal mirëmbahet nga Smart Media sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Smart Medias. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i pranoni Kushtet e përdorimit. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2009 Portali Plus Info.

Raporto ngjarje

Raporto ngjarje/lajme Viber & WhatsApp +38344604050 Në e-mail: info@plus-televizion.tv Ekipet e Plus Tv do të ju vizitojnë dhe do të kujdesën që t'a sensibilizojnë opinionin.

Copyright © Smart Media Sh.P.K.

Rr. "Adem Jashari" ☎ +38344604050 ✉ redaksia@plus-televizion.tv